Proforma opzegging Hiscox portefeuille CyberClear - gewijzigde tarieven, acceptatierichtlijnen en preventie eisen
Per 1 december 2022 zal verzekeraar Hiscox de bestaande portefeuille proforma opzeggen en opnieuw aanbieden met gewijzigde voorwaarden, tarieven en preventie-eisen. Bestaande relaties zullen 2 maanden voor de contractvervaldatum de output ontvangen met hierin tevens een verlengingsformulier. Om uw dekking te kunnen continueren is het relevant tijdig uw verleningsformulier aan te leveren.
De belangrijkste wijzigingen op een rij
- Voor CyberClear by Hiscox-verzekerden zijn de volgende beveiligingseisen toegevoegd aan het acceptatieproces:
- Binnen het (computer)systeem van verzekeringnemer/verzekerde wordt twee- of multifactor authenticatie (2FA/MFA) gebruikt om de toegang tot alle web-based (e-mail)accounts te beheren en om in te loggen op afstand in het (computer)systeem;
- in (computer)systeem/netwerkomgeving van verzekeringnemer/verzekerde wordt/worden geen besturingssystemen gebruikt die niet langer door de fabrikant worden ondersteund (legacy systems), tenzij uitsluitend in een geïsoleerde netwerkomgeving dus los van internet of andere (computer)systemen;
- tenminste binnen 30 dagen nadat patches of software updates door de fabrikant zijn uitgegeven worden deze uitgevoerd op de (computer)systemen van verzekeringnemer/verzekerde. - De dekkingen ‘bedrijfsstagnatie’ en ‘bedrijfsstagnatie bij een informatietechnologiedienstverlener waar u afhankelijk van bent’ zijn nu optioneel. U kunt zo zelf kiezen welke dekkingen relevant zijn voor uw bedrijf. Hierdoor hebben wij de prijsstijging (10%) in de basis kunnen beperken. Het blijft mogelijk om de optionele dekkingen, tegen een meerpremie, (+ 35%) mee te verzekeren.
- Hiscox accepteert geen nieuwe risico’s in de sectoren: logistiek & warehousing, managed service provider (wel mogelijk op maatwerk condities) en gemeenten. Voor bestaande verzekerden in deze sectoren maken wij hierop een uitzondering en blijft het mogelijk de bestaande polis te verlengen (tegen de nieuwe condities). Voor een overzicht van de dekkingen onder CyberClear en de belangrijkste wijzigingen verwijzen wij u naar het informatieblad CyberClear by Hiscox
Klik hier voor het informatieblad cyber en datariskverzekering CyberClear by Hiscox 2022
Mocht u na het lezen van de informatie verdere vragen hebben dan kunt u ons bellen op 0342-401945 of uw vragen per mail of via de chat aan ons stellen.
Meer nieuws
MKB-keurmerk cyberveiligheid pas over paar jaar
Het CCV mag van demissionair minister Adriaansens het MKB-keurmerk cyberveiligheid ontwikkelen waar door de Tweede Kamer is gevraagd. Adriaansens voorziet een ontwikkelingstijd van twee jaar.
Adriaansens: &l...
Lees verder
Lees verder
Stijging aantal verzekerde ZZP-ers met een arbeidsongeschiktheidsverzekering
Zelfstandig ondernemers houden er iets meer rekening mee dat ze arbeidsongeschikt kunnen raken. Zo'n 65 procent van alle zzp'ers had zich hier aan het begin van het jaar tegen verzekerd.
Volgens stat...
Lees verder
Lees verder
Verzekeraar CNA verhoogt minimumpremies naar 5.000,- EUR
Verzekeraar CNA informeerde ons dat zij zich genoodzaakt ziet voor alle lines de minimumpremie new business te verhogen naar € 5.000,- De aangekondigde verhoging zal gelden per komende premiever...
Lees verder
Lees verder
Vooraankondiging wijziging polisvoorwaarden Markel per 1-1-2023
Graag informeren wij u over de aanstaande omzetting van de polisvoorwaarden van uw lopende Markel beroepsaansprakelijkheidsverzekering.
Hieronder benoemen we enkele belangrijke verschillen in de polisv...
Lees verder
Lees verder